Vakgarage Klaster Auto's

Peugeot 108

1.0 e-VTi Active, Carplay

2020

|

Benzine

|

66628

€ 8.250 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Handgeschakeld

Bouwjaar

2020

Tellerstand

66628 km Vakgarage

Brandstof

Benzine

Energielabel

B

Carrosserie

Hatchback

Aantal zitplaatsen

4

Aantal deuren

5

Financier deze Peugeot 108

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Achterbank in delen neerklapbaar

Airco

Audio installatie

Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Bandenspanningscontrolesysteem

Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Vakgarage Klaster Auto's is gevestigd aan de Industrieweg 13, te Oldemarkt. Wij zijn een Vakgarage " Professional " met de modernste uitlees apparatuur, en airco vulstation. Tevens repareren wij voor alle grote lease maatschappijen en hebben wij een eigen schade afdeling. Door onze grote variateit in bouwjaren en modellen is het voor iedereen interessant om eens een kijkje te komen nemen bij onze occasions.
Al onze auto's zijn voorzien van Nationale Auto Pas. Voor de Full service prijs betaalt u € 995,- extra ( 12 maanden Bovag garantie, 1 jaar Pechhulp Europa, nieuwe APK, onderhoudsbeurt, airco gevuld en een volledige was- en poetsbeurt ) Uitdagend, innemend en een tikje exclusief, zo kun je Franse auto's het best omschrijven. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Verder is de Peugeot uitgerust met: elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.

In deze 108 vindt u schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem met dab-ontvangst te bedienen. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Ook is de Peugeot uitgerust met: boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen.

Bent u nieuwsgierig naar deze Peugeot 108? Laat het ons dan snel weten.

Waar staat deze auto

Vakgarage Klaster Auto's

Industrieweg 13

8375 AW Oldemarkt

Route plannen

Wij krijgen een 9.3 van onze klanten