Vakgarage Klaster Auto's

Renault Captur

1.2 TCe Xmod , Automaat, Two Colors

2016

|

Benzine

|

99980

€ 10.995 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2016

Tellerstand

99980 km

Brandstof

Benzine

Energielabel

D

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Renault Captur

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Airco automatisch

Audio-navigatie full map

Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

DAB-ontvanger

Elektrische ramen voor

Houten versnellingspook

Omschrijving

Vakgarage Klaster Auto's is gevestigd aan de Industrieweg 13, te Oldemarkt. Wij zijn een Vakgarage " Professional " met de modernste uitlees apparatuur, en airco vulstation. Tevens repareren wij voor alle grote lease maatschappijen en hebben wij een eigen schade afdeling. Door onze grote variateit in bouwjaren en modellen is het voor iedereen interessant om eens een kijkje te komen nemen bij onze occasions.
Al onze auto's zijn voorzien van Nationale Auto Pas. Voor de Full service prijs betaalt u € 995,- extra ( 12 maanden Bovag garantie, 1 jaar Pechhulp Europa, nieuwe APK, onderhoudsbeurt, airco gevuld en een volledige was- en poetsbeurt ) Bij Renault hebben ze hoog ingezet op vernieuwende techniek en vooruitstrevende prestaties. Vandaar hun motto 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Het luxeniveau in deze Renault is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Met de sleutel op zak instappen en wegrijden. Keyless entry maakt het mogelijk. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, DAB ontvangst en lederen stuur.

Zoals u mag verwachten van deze Renault Captur is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.

Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!

Waar staat deze auto

Vakgarage Klaster Auto's

Industrieweg 13

8375 AW Oldemarkt

Wij krijgen een 9.3 van onze klanten

Renault Captur

1.2 TCe Xmod , Automaat, Two Colors

2016

|

Benzine

|

99980

€ 10.995 BTW niet verrekenbaar